دستگیری سارقان منازل خالی از سکنه در طالقان

دستگیری سارقان منازل خالی از سکنه در طالقان دستگیری سارقان منازل خالی از سکنه در طالقان آژانس خبری طالقان من

فرمانده انتظامی شهرستان طالقان از دستگیری سارقان منازل خالی از سکنه در شهرستان خبر داد و گفت: متهمان به 26 فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، سید صالح بذرگری، فرمانده انتظامی شهرستان طالقان گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از منازل خالی از سکنه در سطح شهرستان طالقان، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان طالقان افزود: ماموران با افزایش گشت های محسوس و نامحسوس و همچنین انجام اقدامات پلیسی موفق به شناسایی یکی از سارقان شدند و با تعقیب و مراقبت در نهایت نامبرده را در مخفیگاهش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

بذرگری ادامه داد: متهم در ابتدا منکر هرگونه سرقت بود اما در مواجهه با مدارک و مستندات چاره ای جز اعتراف پیدا نکرد و به 26 فقره سرقت منازل خالی از سکنه با همدستی چهار نفر دیگر از دوستانش اعتراف کرد.

وی بیان کرد: پس از اطلاع همدستان متهم از دستگیری نامبرده، به یکی از روستاهای اطراف طالقان فرار کرده و مخفی شدند که ماموران پس از شناسایی مخفیگاهشان با هماهنگی مقام قضائی هر چهار نفر آن ها را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

بذرگری در خصوص شیوه و شگرد سارقان اظهار کرد: متهمان پس از شناسایی منازل خالی از سکنه در نیمه های شب از بالای دیوار وارد خانه و با تخریب قفل وارد منزل می شدند و اقدام به سرقت اموال برقی و کوچک که حمل آن ها راحت تر بود می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طالقان با بیان اینکه دو نفر از مالخران اموال مسروقه نیز دستگیر شدند، خاطرنشان کرد: متهمان پس از تکمیل پرونده روانه دادسرا و از آنجا با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا