یکی از مشکلات معابر شهری طالقان وجود تیرهای برق در معبر است

  • %ق ظ، %27 %303 %1398 ساعت %10:%شهریور
  • منتشرشده در فرمانداری
  • خواندن 129 دفعه
یکی از مشکلات معابر شهری طالقان وجود تیرهای برق در معبر است یکی از مشکلات معابر شهری طالقان وجود تیرهای برق در معبر است آژانس خبری طالقان من

با حضور مهندس جهانی فرماندار، مهندس قاسمپور شهردار، ریاست دادگستری و سایر مسئولین ادارات شهرستان جلسه ستاد بازآفرینی شهری در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار طالقان ضمن خوش آمد گویی به اعضای حاضر در جلسه در خصوص بازآفرینی بافتهای فرسوده، بازسازی آنها و جابجایی تیرهای برق حوزه شهری مطالبی بیان نمود و سپس نظرات دستگاه های مختلف را در این زمینه خواستار شد.

در ادامه مهندس قاسمپور شهردار طالقان توضیحاتی در خصوص موضوع جلسه ارائه نمود و گفت: بحث بازآفرینی بافت فرسوده شامل توانمندسازی محله های ناکارآمد می باشد و شهر طالقان با محل های هشت گانه خود این بافت فرسوده را داراست و فعلا محله هدف، جهت معرفی، بافت قدیمی کوزه گر محله شهرک و محله خسبان و جزینان می باشد.

وی افزود: یکی از مشکلات معابر شهری طالقان وجود تیرهای برق در معبر است که امیدواریم بتوانیم آنرا در طرح بازآفرینی مطرح کنیم.

مهندس قاسمپور از تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان درخواست نمود طرح‌های خود را با شهرداری طالقان مکاتبه نمایند تا در دبیرخانه شهرداری در خصوص این طرح ها نتیجه گیری و جمع بندی گردد.

وی در خصوص روش های عقب نشینی معبرهای فرسوده که شامل: اجرای طرح عقب نشینی و اقدام به ساخت و ساز بناهای قدیمی فرسوده توسط مالکان توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان این جلسه کلیه دستگاه های ذیربط پیرامون طرح بازآفرینی بافت های فرسوده شهری نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند و در این خصوص به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

انجمن خوشنویسان ایران در پیامی به بهانه نامگذاری خیابان کوکب به نام استاد غلامحسین امیرخانی تکریم و پاسداشتِ زحماتِ موثّرترین چهره خوشنویسی معاصرِ ایران، ارج نهادن به بخشی عظیم از فرهنگِ غنی و دیرپای ...

پیش‌بینی آب و هوا