خانواده های شهدا سرمایه های مادی و معنوی جامعه ی اسلامی هستند

  • دوشنبه, 17 مهر 1396 06:09
  • منتشر شده در بنیاد شهید
  • خوانده شده 115 بار
خانواده های شهدا سرمایه های مادی و معنوی جامعه ی اسلامی هستند خانواده های شهدا سرمایه های مادی و معنوی جامعه ی اسلامی هستند

رئیس اداره‌ی بنیاد شهید و امور ایثارگران طالقان در دیدار با خانوده های شهدا و ایثارگران گفت: خانواده های شهدا سرمایه های مادی و معنوی جامعه ی اسلامی هستند.

به گزارش آژانس خبری طالقان من / محمد جواد شاهپرستان رئیس بنیاد شهرستان طالقان به همراه فرمانده و همکاران نيروي انتظامي شهرستان طالقان  و جمعی ازخادمان شهدا همزمان  با فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی به ديدارخانواده شهیدرگرانقدر جمشید خدادای و شهید والامقام فرهاد کلانکی رفته و ضمن دلجویی باگوش جان پای صحبت‌های این بزرگواران نشستند و با آن‌ها به گفتگو پرداختند .

شاه پرستان در این دیدارها با گرامی داشت یاد و خاطر تمامی شهدا که سبب اقتدار و عزت ایران اسلامی شدند با تبریک فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی بیان داشت : خانواده های شهدا سرمایه های مادی و معنوی جامعه ی اسلامی هستند .

شایان ذکر است حاضرین درپایان با تجلیل از صبر و ایثارگری تمامی خانواده‌های شهدا کسانیکه پای آرمان خود ایستادگی کردندبه مشکلات آنان رسیدگی به عمل آورده و به‌ رسم تکریم با اهداء لوح تقدیر از آنان تجلیل به عمل آوردند .

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا