استاندار البرز: کنارگذر جاده طالقان تیرماه سال آینده افتتاح می‌شود

 استاندار البرز: کنارگذر جاده طالقان تیرماه سال آینده افتتاح می‌شود استاندار البرز: کنارگذر جاده طالقان تیرماه سال آینده افتتاح می‌شود آژانس خبری طالقان من

استاندار البرز گفت: طبق وعده وزارت راه، کنارگذر جاده طالقان تا تیرماه سال آینده آماده افتتاح و زیر بار ترافیک می‌رود.

به گزارش آژانس خبری طالقان من، عزیز الله شهبازی پیش از ظهر دوشنبه در جریان سفر به شهرستان طالقان که به مناسبت یوم‌الله دهه فجر انجام شد در ملاقات با مردم، اظهار کرد: در چهل‌سالگی انقلاب هستیم و در این مدت مردم پشت سر نظام، انقلاب و رهبری حرکت کرده و با بالندگی از آرمان‌های انقلاب دفاع می‌کنند، در استان البرز نیز این آرمان‌ها برای سربلندی نظام دنبال می‌شود.

وی با تأکید بر پیگیری امور در شهرستان‌های استان البرز، گفت: حاشیه‌ای در کارها نیست و مسیرها را برای انجام امور هموار می‌کنیم؛ زیرا آنچه از سوی دولت در البرز  مدنظر است خدمت خالصانه به مردم است.

استاندار البرز تأکید کرد: ما خود را خدمتگزار مردم می‌دانیم به‌ویژه در شهری مانند طالقان که با حداقل امکانات امور دنبال می‌شود، مردم زندگی می‌کنند و این منطقه فرهنگ‌پرور و دانش‌پرور است.

شهبازی با اشاره به اینکه توسعه عمران و آبادانی شهرستان طالقان نقطه هدف ما است، بیان کرد: از محل اعتبارات ملی و استانی برای این منظور استفاده می‌کنیم.

وی ادامه داد: در بحث گردشگری و تعیین نقشه راه در این خصوص اقدامات را از شهرستان طالقان آغاز خواهیم کرد و در طول مدت مدیریت خود به‌عنوان استاندار البرز برای گازرسانی، بهسازی، آبادانی، آب‌رسانی و انجام طرح‌های روستایی هادی در منطقه طالقان تلاش خواهم کرد.

استاندار البرز با اشاره به اینکه جمعیت طالقان طبق سرشماری ۵۵ هزار نفر برآورد می‌شود، گفت: با توجه به سند آمایش سرزمین ایده‌های خوبی برای توسعه این شهرستان در نظر داریم.

شهبازی در بخش دیگری به احداث راه طالقان - هشتگرد اشاره کرد و گفت: مدتی قبل معاون وزیر قول مساعد داد که کنارگذر محور طالقان تا تیرماه سال آینده آماده افتتاح و زیر بار ترافیک برود.

وی ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدواریم شهروندانی که از طالقان رفته‌اند به این شهرستان برگردند، همچنین امیدواریم برای تقویت زیرساخت‌های این شهرستان شاهد حضور سرمایه‌گذاران باشیم.

  • اندازه قلم

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

پیش‌بینی آب و هوا